Można się przebrać, można zmienić głos

owczarek - owce

Wszystko po to, aby owce nie rozpoznały, a któż to je właśnie wypasa! Taka sytuacja. Po co tak się ukrywać, maskować, udawać, że mówi się innym głosem, niż się mówi?

Sytuacja jest prosta, choć skomplikowana jednocześnie. Chodzi o całkowitą dezinformację wypasanego stada co do operatora ich wypasania. Taka polityka w stosunku do tych wełnianych, białych zwierzątek.

To jak obecnie w kraju. Jeden pacan rozstawia wszystkich po kątach, bo uważa, że wie najlepiej, a reszta boi się nawet beknąć i w ciszy, robiąc w portki ze strachu, karnie wykonuje nawet najgłupsze polecenia. Z najwyższymi stanowiskami łącznie. No i teraz trzeba to jakoś wytłumaczyć przed tym całym stadem baranów, które na nich oddało jak owczarek podhalański swój głos. Tyle, że po co tłumaczyć, skoro można tak ukryć. Można zagmatwać, zakręcić, zamknąć oczy i udać że ich tu w ogóle nie ma. No wiele ogólnie można. Tak im się przynajmniej wydaje. Już to zresztą przepracowali. Uważając innych za ciemny lud, wydaje i im się, że mogą powiedzieć, zrobić każdą głupotę, a inni i tak są głupsi od nich i nie zrozumieją.

Ale tak mogą uważać tylko prawdziwi głupcy.

– A tak poza tym, nie uważacie, że ten owczarek na zdjęciu wygląda, jakby robił kupę?

W tej i innych niezwykle ważkich sprawach liczę na wasz komentarz. Wyraź swoją opinię, wyraź swoje zdanie, wyraź swój wyraz!

Możesz się także wypowiedzieć na temat tego tekstu: Wypas owiec w Bieszczadach, czyli deptanie trawy przez parzystokopytne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedna myśl na temat “Można się przebrać, można zmienić głos”